Польська

Чому варто вивчати польську мову? 5 причин.

Шенгенська зона. Польща входить в так звану шенгенську зону. Для подорожі і навчання в Польщі досить Шенгенської візи. Маючи шенгенську візу, набагато легше записатися на курси польської мови, позбавивши себе від проблем з оформленням документів.

Менталітет. Польська мова дуже схожа з промовою інших слов’ян. Також схожі менталітет і манера спілкування. І якщо ви перебуваєте в пошуках мови, яка аналогічна вашій рідній, то саме час вивчати польську!

Творчість. Любителям польської літератури вивчення мови принесе безсумнівну користь. Адже занурення в атмосферу твору відбудеться швидше і глибше, якщо ви читаєте книгу в оригіналі, а не в перекладі.

Рідкісна мова. Зараз людей, які володіють англійською, іспанською або французькою, досить багато. А ось які знають польську — набагато менше. Якщо врахувати, що економіка Польщі останнім часом успішно розвивається, то вивчення польської — це незаперечний козир для побудови відмінної кар’єри.

Освіта в Польщі. Якщо ви не хочете витрачати величезних сум на навчання, то чудовою ідеєю для вас буде отримати польську освіту. Ціни тут доступні. Працювати ви зможете, отримавши диплом бакалавра. Якщо у вас вже є цей диплом, то ви можете вступити до магістратури. Також чудовий той факт, що ваш диплом буде котируватися в країнах СНД і Євросоюзу. Знання польської необхідно для отримання карти поляка.

З користю для себе. Остання причина пояснює, навіщо взагалі вивчати яку-небудь іноземну мову. Часто володіння іноземною є важливим критерієм при прийомі на роботу. Мовні курси також підуть на користь вашому саморозвитку. Володіючи польською, ви зможете краще зрозуміти культуру і історію самої країни, познайомитися з чудовою літературою та фільмами.