Готуємо до міжнародних іспитів

Центр надає можливість готуватися до складання міжнародних іспитів для дітей і дорослих різного ступеня складності. Від самих нескладних іспитів для школярів першого ступеня (Young Learners: Starters, Movers, Flyers) до просунутих для дорослих (CAE, CPE).

Ми готуємо до наступних міжнародних іспитів:

Young Learners (Starters, Movers, Flyers) – іспити для дітей від 7 до 9 років які тільки почали вивчати англійську мову в дитячому садку або школі.

KET (Key English Test) – перший сертифікований іспит для тих, хто вивчає англійську. Відображає здатність застосовувати мову (усну і письмову) в повсякденних ситуаціях і під час поїздок за кордон.

PET (Preliminary English test) – відображає здатність застосовувати англійську мову (усну і письмову) в повсякденних ситуаціях на середньому рівні. Так само визнається як достатній рівень знання мови багатьма роботодавцями.

FCE (First Certificate in English) – відображає здатність застосовувати англійську мову (усну і письмову) в повсякденних ситуаціях на рівні вище середнього. Достатній рівень знання мови для роботи і навчання.

CAE (Certificate in Advanced English) – відображає здатність застосовувати мову у професійній і соціальних сферах на високому рівні.

CPE (Certificate of Proficiency in English) – такий рівень знання англійської мови прирівнюється до рівня носія.

IELTS (International English Language Testing System) – іспит є обов’язковим для людей, які збираються навчатися або постійно жити в країні, де англійська – основна мова комунікації.