Програма і методика

У нашому Центрі використовується комунікативна методика, яка є ефективною протягом вже багатьох десятків років і на сьогоднішній день є найбільш поширеною в світі.

Методика передбачає проведення занять повністю мовою, що вивчається без використання рідної мови-посередника. Щоб вивчити мову, необхідно навчитися думати цією мовою, не перекладати подумки слова з рідної мови, а саме мислити мовою, яка вивчається. Почавши вивчення іноземної мови з самого раннього дитинства, можна легко виконати завдання комунікативного підходу – домогтися того, щоб іноземні слова асоціювалися у діток не з аналогічними словами рідної мови, а безпосередньо з тим, що ці слова означають, будь то предмети або абстрактні поняття.

Як відомо, найкращий спосіб вивчити мову – перебувати в обстановці, де всі говорять цією мовою, тобто в країні мови, що вивчається. Заняття, що проводяться за комунікативною методикою, покликані створити дану обстановку в класі. Тому наші викладачі говорять з дітьми, навчаючи їх, виключно іноземною мовою. Таким чином, дітки і підлітки починають не тільки «вчити» іноземну мову, а й «жити» нею, адже повністю занурені в потрібну атмосферу.

Комунікативний підхід розрахований на групи чисельністю 6-10 людей. Ця кількість студентів дає велику свободу викладачеві у виборі мотивуючих, життєвих завдань і сприяє розвитку мовлення учнів будь-якого віку. Так, з дітьми дошкільного віку, ми вивчаємо іноземні мови в ігровій формі, не забуваючи також і про теоретичну підготовку, зокрема про граматику, таким чином, щоб, не втрачаючи час, дитина була готова до наступного рівня вивчення іноземних мов вже в шкільному віці .

Перед початком кожного заняття викладач роздає слухачам роздрукований урок з темою, додатковими вправами і домашнім завданням, що дає можливість батькам бачити і стежити за процесом навчання своєї дитини.

Незважаючи на те, що заняття проводяться за підручниками, викладачі зазвичай готують до уроку багато додаткових матеріалів – завдань та ігор, що дозволяють подолати мовний бар’єр і роблять уроки більш живими і цікавими. Для посилення ефекту в нашому центрі використовуються мультимедійні прилади- інтерактивна дошка, проектор, аудіообладнання.