Французька

У школі ви вчите англійську чи німецьку, а завжди мріяли про французьку? Ваша подруга живе в Бордо? Наступне літо хочете провести в Ніцці? Вам подобаються пісні Селін Діон і Лари Фабіан, але ви не знаєте про що вони? Або, можливо, ça va mal, тому що ще в початковій школі час passé proche виявилося Загадкою Сфінкса?

На наших курсах французької ми пропонуємо освоїти мову з нуля, а також підвищити рівень знань для тих, хто вже її знає. Курси гармонійно об’єднують в собі придбання навичок усного та писемного мовлення, розуміння усної та письмової мови, вивчення граматики, збагачення словникового запасу, знайомство з культурою Франції. Більш того, ми проводимо підготовку студентів до таких іспитів як DELF, DALF, TCF, TEF, TEFaQ.

Завдяки сучасним французьким методикам таким як: Alter Ego, Phonetique progressive du francais, Grammaire en Dialogues, Belleville, Taxi, Edito, Echo, в поєднанні з комунікативною методикою навчання ви зможете досягти досконалості. Всі матеріали підібрані за сучасними вимогами, щоб випускники могли впевнено володіти мовою. При цьому у всіх студентів є можливість вибирати інтенсивність занять. À bientôt!