Італійська

Хто хоч раз подорожував по Італії той закохується в цю казкову країну назавжди! Ця країна пронизана історією, древньою культурою. В Італії є все – гори, моря, острови, смачна кухня, хороший клімат, гостинність і пекучий темперамент!

Щоб пізнати Італію ще краще, багато людей після першого відвідування прагнуть вивчати італійську мову!

Знання італійської полегшує життя любителям модного шопінгу в Мілані, а ділове листування з партнерами з Ріміні італійською мовою допомагає створити позитивний імідж компанії, однак не варто забувати, що і саме вивчення італійської мови – це неймовірне задоволення, яке можна порівняти з італійською кухнею – вишуканою, різноманітної, дивовижною. На курсах італійської мови крім набутих знань з граматики та лексики і навичок розмовної і письмової мови, можна знайти щось неймовірне – внутрішню свободу – «жива» і музична італійська мова цьому сприяє.

Вивчення італійської мови, на якому говорили і писали Юлій Цезар, Рафаель, Леонардо да Вінчі, Умберто Еко, дає особливе відчуття великого світу, тобто Ви безпосередньо стикається з старовиною, всесвітньою історією і літературою. У нашому центрі бажаючим вчити італійську ми пропонуємо не тільки курс вивчення італійської мови з нуля, але і тим, хто має вже якусь базу. Програма італійської мови дозволяє здійснити «повне занурення» в культуру, мовне середовище і історію цієї країни.

Якщо вам цікаво, яка вона, справжня Італія, – чекаємо вас!