Мовні курси для дітей від 6 до 16 років

У наш час для сучасних школярів існує безліч можливостей для розвитку і самореалізації. Вивчення англійської мови знаходиться на вершині списку пріоритетів нинішніх підлітків. Навчання за кордоном, спілкування з друзями-іноземцями, часті туристичні поїздки, високооплачувана і успішна професійна діяльність в майбутньому – це далеко не повний перелік причин, які змушують нинішнє молоде покоління і їх батьків серйозно замислюватися над вивченням іноземної мови для втілення мрій про  успішне майбутнє.

Курси англійської мови для дітей та підлітків – це унікальна можливість навчити свою дитину іноземній мові ще на ранніх етапах формування особистості. Ні для кого не секрет, що навчання, яке здійснюється в перші роки життя дитини, а також в молодшій школі, набагато краще і легше сприймається дитиною. Крім того, курси англійської для дітей, створені з використанням великої кількості сучасних графічних і мультимедійних матеріалів, дозволяють не тільки навчити дітей іноземній мові в максимально короткі терміни, а й привити дитині любов до англійської. Таким чином, закінчивши курси англійської мови для дітей в нашому лінгвістичному центрі, ваша дитина не закине вивчення цієї мови, швидше навпаки, вона зробить все можливе для того, щоб продовжити навчання.

Дитячі курси англійської мови та курси англійської для підлітків, пропоновані нашим навчальним закладом, це ще й унікальна можливість вивчати англійську мову, значно випереджаючи шкільну програму. Крім того, використання сучасних навчальних матеріалів, досвідчені педагоги і багато іншого дозволяє нам говорити про те, що наші курси англійської мови вигідно відрізняються від того, що викладають дітям в школі.

У нашому центрі досвідчені педагоги розробляють індивідуально план занять для кожної групи, використовуючи в навчальному та методичному процесі кращі розробки і різноманітні навчальні комплекси зарубіжних видань, такі як: Longman, Virginia Evans, National and Discovery Geographic, Oxford. Всі ці деталі допомагають дотримуватися в навчальному процесі головних принципів нашої роботи: комунікативний підхід плюс індивідуальна орієнтація на здатності і бажання кожної дитини.

Саме тому, якщо вас цікавить дійсно якісне, швидке і недороге вивчення англійської мови вашою дитиною, для вас завжди відкрита наша школа іноземних мов для дітей.