Про центр Perfect English

Центр іноземних мов «Perfect English» розпочав свою роботу у 2010 році. Спочатку цей центр обрав собі напрямок навчання дітей іноземним мовам, але пізніше ми відкрили нові напрями нашої діяльності.

Основний напрям роботи центру «Perfect English» – навчання дітей різного віку та дорослих іноземними мовами. При цьому ми враховуємо та успішно застосовуємо як перевірені часом та досвідом викладання, так і найновіші методики. Серед яких – вивчення граматики, лексики та правил читання/вимовлення у доступній, легкій для сприйняття та ефективної формі. Вже звичний, широко та успішно застосовуваний комунікативний метод: розігрування на заняттях діалогів та полілогів, які стимулюють учнів до спілкування, активного використання засвоєного лексичного та граматичного матеріалу. А також такі нові методики, як, наприклад, «засвоєння мови», яке протиставляється її «навчанню»: заняття проходять у невимушеній неформальній обстановці, матеріал підбирається не лише за ступенем його інформативності та «корисності», але й з урахуванням інтересів/захоплень /роду занять учнів, що сприяє засвоєнню іноземної мови ефективніше й у короткі терміни, ніж із стандартному заучуванні правил.

У своїй роботі ми також використовуємо мультимедійні технології: граємо у мовні ігри, дивимося фільми та мультфільми іноземними мовами (науково доведено, що візуальні образи допомагають засвоїти лексичний матеріал у рази швидше, оскільки «усувають» проміжний етап перекладу слова з однієї мови на іншу , допомагаю відразу переходити від образу до слова).

У нас проводяться так звані speaking clubs (розмовні клуби) з носієм мови для дітей та дорослих, тут робота цілком і повністю спрямована на розвиток ваших комунікативних здібностей, подолання «мовного бар’єру», поповнення та активізацію лексичного запасу, покращення вимови.

У центрі Perfect English ви також можете готуватися до міжнародних іспитів. Ми пропонуємо курси з підготовки до іспитів різного ступеня складності: від тестів для найменших діток та школярів/дорослих із середнім рівнем знання мови до найскладніших та найпросуненіших. Ви також можете вибрати курс з вузькою спрямованістю вивчення мови, яка відповідає вашій сфері діяльності, вже наявній або бажаній професії (технічна мова, медицина, юриспруденція тощо).

Ці та інші можливості навчання дозволяють кожному студенту нашого центру буквально поринути у мовне середовище, навчати іноземного ефективно, швидко та цікаво.