Розмовний клуб з носієм

Speaking club з носіями мови

Вивчення будь-якої мови – дуже трудомісткий і специфічний процес. Мало просто вивчити правила або якісь окремі слова. Потрібно вміти ними користуватися в потрібний час. А для цього просто необхідна розмовна практика. Навіть якщо Ви володієте мовою на дуже високому рівні – без практики його легко забути і втратити навичок.

Звичайно, найкращий спосіб тримати знання на рівні і «відточувати» вимову – це зануритися в мовне середовище і спілкуватися саме з носіями мови. Але не у всіх людей є така можливість, а ось англійська потрібна багатьом.

Зважаючи на всі ці причини ми створили English Speaking Club з носіями мови.

Speaking club, це – цікаві теми, живі дискусії, нові знайомства … і все це англійською мовою з носієм. Курс спрямований на розвиток навичок спілкування та вимови. Цей клуб рекомендується всім, хто хоче “підтримати” свій рівень мови, а також тим, кому цікаво спілкування з носіями мови.

Носій мови буде займатися корекцією Вашої вимови і вже через кілька занять Ви помітите, наскільки прискорився темп Вашої іноземної мови.

Спілкування тільки англійською

Все спілкування під час зустрічі відбувається англійською мовою. Будь-які дрібниці, думки, ідеї висловлюються і обговорюються англійською. Це дуже допомагає підтримувати навички спілкування англійською мовою на належному рівні.

Подолання психологічного бар’єру

Займаючись в нашому клубі Ви подолаєте свій страх перед спілкуванням з іноземцями. Багато людей навіть не намагаються розмовляти англійською, тому що бояться помилок , думають, що будуть виглядати смішно, і навіть просто через сильне хвилювання не можуть нічого сказати. Ми успішно боремося з цим !!!!!

Перш за все всі учасники повинні відчувати себе комфортно і нічого не соромитися. Для цього носій мови використовує психологічні ігри «Ice breakers». За допомогою таких ігор можна в абсолютно невимушеній формі не тільки познайомити всіх учасників зустрічі, а й зробити обстановку більш вільною.

Теми для обговорення

На зустрічах постійно обговорюються нові теми. Це може бути як обговорення хобі, так і обговорення останніх подій в світі. Все це в певний момент змусить Вас навіть мислити англійською.

Відео та аудіо англійською

Кожна зустріч проходить по-різному, але учасники ніколи не нудьгують. Окрім ігор і дискусій на різні теми, ми можемо подивитися відео англійською, будь то фільм, мультфільм, якесь шоу – не важливо. Також можна просто послухати подкаст (коротка аудіо-нарізка) і потім обговорити почуте.

Всі бажаючі вдосконалити свої навички спілкування англійською мовою можуть приєднюватися до нашого клубу. Клуб відкритий для всіх зацікавлених відвідувачів.